Fenerbahçemizin görüştüğü söylenen leicester city nin senegal asıllı fransız ön liberosu.

İsmini daha yeni duydum, nedir ne değildir, nasıl bir oyuncudur premier ligi takip eden sözlükdaşlarımızdan analizler ve yorumlar beklemekteyiz.
gelirse aurelio etkisi yapar, derbilerde torreira'yı sineğe çevirir. tüm kurşunlarımızı harcayacağımız bir adam varsa bu da soumare olur. krunic mrunic, ismail kartal kim ki o çok istiyor diye 29 yaşındaki adama 7 milyon verelim. alacaksın, ismail efendi de soumare'yi oynatacak.
Arda birben in haberine göre yıldız fırsat transferi düşürebilirsek diye yedekte beklettiğimiz 6 numara.

Bu çocuğu yedekte bekletiyorsak eğer bence o bölgeye pirlo kalibresinde adam bakıyoruz demektir. Adamın skills videolarına biraz göz attım, bu çocuk gerçekten savaşçı bir 6 numara. Rakibine yapışınca topu sökmeden bırakmıyor ve alanını çok iyi savunuyor. Fiziği çok üst düzey, resmen yıldırıyor rakibi. Tek dezavantajı olarak bazen topu ayağında fazla geveleyebiliyor, o da düzeltilmeyecek bir problem değil, nihayetinde henüz 24 yaşında. 8 numara ve stoper bölgesinde de oynayabilmesi bence büyük avantaj.

Gelirse fred ve çikimanki gibi iki presçi orta saha ile terör estirirler, gs ile olan maçlarda torreira ya çimleri otlatır. o üçlü orta saha ile başedecek türkiye de takım yok şuan.
arda birben: Soumare kiralık teklifi yaptığı an Fenerbahçe’nin getirebileceği bir aday. Ali Koç’un gözü kulağı İngiltere’den gelecek olası fırsat haberlerinde.

soumare'den iyi fırsat transferi mi olur? adam avrupanın atletizmi en yüksek iki liginde oynamış, çok net 6 numara olmakla birlikte kazma değil üstelik, neden bu adam hedef yapılmaz ki? bugüne kadar sakatlık sorunu yaşamamış, fizik kapasitesi yüksek, uyumlu kişiliğe sahip, 24 yaşında, siyahi, potansiyel fransa milli takım oyuncusu ee daha ne olsun arkadaş.