Jayson Tatum ile beş yıllığı 195 milyon dolarlık bir çaylak maksimum kontrat uzatması üzerinde anlaşan NBA takımı.

22 yaşındaki yıldız, 2019-20 sezonunda All-Star seçilmiş; 23.4 sayı, 7.0 ribaund, 3.0 asist ve 1.4 top çalma ortalamaları ile oynadı.
Gordon hayward ile ilgili nasıl bir karar verilecek merak ettiğim takımım.

Açıkçası hayward'ın sakatlanmadan evvel contender bir takımda seviye atlatabilecegini düşünüyordum bu sebeple de gelmesine çok sevinmiştim fakat daha ilk maçında ( cavs maçı) yaşadığı parçalı kırık sakatlığı sebebiyle sezonu kapatmış sonrasında döndüğünde vasat performans sergilerken yine sakatlanmış ve hem fiziksel olarak hem de metal olarak girdaba girmiş durumda.

Hayward, celtics'ten 4 yıllık bir kontrat ve sanırım +25 mio dolarlık bir kontrat beklentisinde. Fakat celtics bu anlaşmayı kabul etmez. Belki sign and trade yaparlar zira bence hayward da celtics ile gönül bağını kuramadı sakatlıklar sebebiyle.
nba europe live 2012 turnuvası kapsamında, ülker sports arena'da, fenerbahçe ülker basketbol takımıyla kozlarını paylaşmış ve sahadan 91-97 mağlup ayrılmış olan amerikan basketbol takımıdır.
mevzu bahis maç ile fenerbahçe'miz tarihte ilk defa bir nba takımını mağlup eden türk takımı olarak yine, yeni, yeniden bir rekora imza atmıştır.
Az evvel sonuçlanan maçta doğu yarı finali 7. Karşılaşmada bucks'ı son çeyrekte parça pinçik ederek doğu finaline çıkan takım.

Son 6 yılda 4. Konferans finali. İşte büyük takım bu demek. Doğu finalini sezonu 53 galibiyetle lider tamamlayan Miami ile oynayacağız. yani saha avantajı onlarda ancak 7. Maça kadar yolu var.