2023-24 sezonu hazırlıkları kapsamındaki ilk hazırlık maçımız. saat 19.30'da başlayacak.
tam yükleme başlangıcında neden rusya'ya gittik çözemedim bu turnuva benim aklıma hiç yatmadı, ilk bir aylık yükleme sonrasında turnuvaya katılabilirdik umarım teknik heyet ne yaptığını biliyordur, ligin 11-12. haftasından sonra dökülmeye başlarsak o zaman yandık. maça gelince ismail hocanın takımı 4-3-3 dizilişiyle oynatacağını sanıyorum iyi bir başlangıç olsun vira bismillah.
ilk 11'imiz;

kent------------serdar---------burak

-------------------mhy-------------------

-----------ismail--------arao-----------

jayden---serdar----gustavo--nazım

-------------------irfan------------------

Yedekler: Altay, Furkan, Osayi, Emir, Szalai, Peres, Crespo, İrfan, Pedro, Rossi, Dzeko, Bora, Jin-Ho, Emre

maça hiç çıkmasamıydık?
İlk 11 gözümü kanattı bu ne la.
Hoca kimi kazanabilirim diye görmek istiyor. Faydalı bir karşılaşma olacak. Keşke sadece burak kapacak denen işe yaramaza verdigi şansı bora'ya verseydi.
oosterwolde'de gelişme var, geçen seneye göre daha iyi gördüm. umarım her geçen ay ilerlemeye devam eder, yaşı daha çok genç.
Bu barrios'un derdi ne? Hazırlık maçında adam sakatlayacak. Hocasının uyarması lazım.
fenerbahçe'de yedek bile olmaması gereken en az 5 oyuncunun ilk 11'de başladığı hazırlık maçı. ilk yarı en çok dikkatimi çeken bazı zenit oyuncularının sert müdahaleleri oldu, onun dışında futbol adına konuşulacak pek bir şey yok. gönderilmesi gereken oyuncular gönderilip bariz kalite katacak transferler bir an önce yapılmalı.
herhangi bir yargıya varmak için çok erken olmasına rağmen ilk 45'e dair ufak tefek şeyler çizelim; ilk 45'te takımın en iyileri oosterwolde arao ismail ve gustavo henrique'ydi, ryan kent yetenekli olduğunu kısa sekanslarda gösterdi, mhy fiziken formsuz göründü göbek yapmış gibi bir hali vardı gerçi göğsünü öne çıkararak koştuğu için yanılmış da olabilirim, irfan can bir topu sektirmesine rağmen ikinci hamleyi yaparak golü önlendi, diğerleri için bir şey yazmak gereksiz geldi.
Seri penaltı vuruşlarında Rossi ve irfan can çöpleri kaçırdı ve 4-3 mağlup olduk. Allah yardımcımız olsun yeni sezonda.