süper lig 33. hafta mücadelesi, başlama saati 20.00

emre bakalım neler yapacak?
basaksehir'in ilk golu atmasi halinde kazanacagi mac. bunlar yiyince cozuluyorlar, yerlerse gs gene farka gider.
Beraberlik iyi bir sonuç olur.
Giresunspor maçından çıkacak sonuca göre şekillenecek olan maç. Ayrıca koruma kollama olayı pek etki etmezse gs puan kaybı yaşabilir.
(bkz: adnan januzaj)
(bkz: stefano okaka)

Haydi baykuşlar, söz sizde!
Galatasaray'ın rahat yeneceği maç.

Maalesef galatasaray'ın puan kaybedeceği maçın bu maç olduğunu düşünmüyorum. İlk yarıdaki maçta 7 attılar bu maçta 8 atarlar en az.
bence emre, okan abisini kırmaz.
Galatasaray'ın yenip gayriresmi şampiyonluğunu kutlayacağı maç.
Galatasaray'ın ilk yarıdan 3 tane gol bulacağı maçtır. 1 gol atıp üzerine yatmayacaklarını biliyorum. Son 2 maçlarında 5 puan kaybettiler ve bu saatten sonra puan kaybedeceklerini düşünmüyorum. Mıymıntı bir şekilde futbol oynayacaklarını da düşünmüyorum. Adnan januzaj ilginç bir şekilde skor yapacak gibi geliyor. Ama dün geceden sonra bugün çoğu fenerbahçe taraftarı bu maça fazla odaklanmayacaktır. Bugün arkadaşımla sohbet ederken ikimizde maçın skorunu aynı anda söyledik ve aklımızdan aynı skorun geçtiğini öğrendik. Çok şaşırdım. Muslera son haftalarda çok formsuz ama fire vereceklerini düşünmüyorum. Fire verseler bile haftasonu trabzon'u yenemeyiz. Trabzon son 5 maçında puan kaybetti. Bu yüzden bizden puan alacaktır. Kadıköy sonuçta bize deplasman, rakip takımlara değil. Aklımdan geçen skor 2-2.
Artık gs kazansın hem büyük farkla eze eze bitsin bu işkence yeter artık ben bir kez daha umutlanmak istemiyorum.