Dünya kupası'ndan beri bile isteye açıkça işini yapmayan, başta brezilya milli takımı olmak üzere flamengo ve hatta suudi arabistan milli takımı gibi küçük takımlardan bile teklif bekleyen, alanyaspora gol attığımızda üzülen, derbiye hazırlanması gereken sürede köyünde başka takımlar ile görustüğüne dair demeç veren rezil herifin hala daha kovulmaması olayı.

Eşek yükü ile aldığı maaş ve transfer bütçesi ile Sevilla, kiev gibi ismail kartal'ın 1 kuruş harcatmadan elenmeyeceği takımlara rezil rüsva şekilde elenen, oynadığı hemen hemen butün derbilerde tarihi utançlara vesile olmuş, takımın bütün cevherlerini eritmiş mahlukatın kovulmaması olayı. Bütün bu sportif rezillikleri emek vererek uğraşarak yapsaydı yine biraz daha az utanırdım. Bu herif bile isteye fenerbahçe'ye ihanet etmiş, fenerbahçe'yi küçük görmüştür.

Hayatımda ilk defa fenerbahçe'yi küçük gören bir embesile rastlıyorum. Hayatımda ilk defa fenerbahçe'nin küçük gorülmesinini tasvip eden bir fenerbahçe başkanı görüyorum. Ikinizin de hala daha kulup bünyesinde yer almasından utanıyorum, küçük düşmüş hissediyorum.

ikiniz de def-ol-up gi-de-cek-si-niz!