2022-2023 sezonu final karşılaşması
ATV
Ztk final maçı. Saat 20.45'te başlayacak.
mutlaka kazanılması gereken final. kupayı kazandıktan sonra yönetim istifa etmeli ve yeni yönetim gelecek sezona süper kupayı kazanarak başlamalı; bana göre en ideal senaryo budur.
Canı gönülden başakşehirin kazanmasını istediğim maç.

Durun sözlükdaşlarım, küfür etmeden önce dinleyiniz. Bu kupayı biz alırsak kulübün başı öyle reklamlara, öyle gazlamalara getirecek ki bu işi, "5 yılda bir süt kupası ancak aldım" demeyecek, " son 10 yılda ilk kupayı benim dönemimde aldık" diyecek ve o koltuğa daha bir şevk ile yapışacak.

Hayır efendim, bizim sevinebileceğimiz kupa bu değildir. Bizim vizyonumuz bu değildir.

Daha aydınlık, daha güzel günler için bu şuursuz gidene dek düzenli başarısızlıklara ihtiyacımız var. (Maalesef)
müzeye girecek bir kupaya asla hayır dememekle birlikte, 90 dakika içerisinde kazanacağımızı düşündüğüm maç.
ali koç nefreti başka, fenerbahçe'nin başarısı başka şeyler.
ha yeri geliyor maç içerisinde umarım kaybederiz dediğimiz zamanlar oluyor ama bu onlardan biri değil.
ülke yönetimini beğenmiyoruz diye, iç savaş çıksın, darbe olsun, pkk kazansın diyecek halimiz yok sonuçta..

önemsiz, ancak ülkede verilen en değerli 2.kupaya talip olduğumuz maç.
vurduğun gol olsun fenerbahçem...
10 yıldır alamadığımız bir kupayı küçümseyenleri görüyorum. Sezona süper kupa ile başlama fırsatı veriyor ztk daha ne olsun ? Vasata tamah eden yok ama turnuvaları küçümsemeyin. Kulübün müzesine en son 9 yıl önce süper kupa girmişti ne anlatıyorsunuz ?
Başakşehir takımı koyar geçer. 70’lik pezevenk öyle böyle 8-10 milyon euroyu cebe koydu. Bir gün sonrada uçağa atlar siktirip gider.
Müzenin tozlu raflarına bir kupa gerekiyor. Gs mağlubiyeti hatta hezimeti sonrasında bu kupanın gelmesi kimseye mutluluk tabiki vermez ancak bir yerden de kazanma alışkanlığını hatırlamak için gerekiyor. Zaten alınabilecek iki kupa oluyor her sezon. Birisi de bu. Burun kıvırmamak gerek. Sonrasında da ali koç istifa edebilir. Etmelidir.
Jorge ve aliye dün kinleşsem de kazanmamızı istediğim kupa. Sırf müzede yıllar sonra bir raf dolsun diye. Sırf bir tanecik sevincimiz olsun diye. Başka hiçbir şey değil. Başakşehirin kadro kalitesi bizden aşağıda dün gs'den 3 yedik bunlar 7 tane yemişti. Öyle kazmalar. Lütfen kazanın şunu bir nebze sevinelim bari ufaktan yüzümüz gülsün. Psikolojimizi bozdunuz yıllardır bir şey veremiyorsunuz bari şunu alın Allah rızası için.
maçkolikten muhtemel 11'lere baktım savunma dörtlüsü ferdi, szalai, samet, peres olarak geçiyor. arkadaş sen sezon başında neden alioskiyi sezon ortasında oosterwolde'yi transfer etttirdin ? ikisini de oynatmıyorsun. senin inadın nedir ? bu samet - szalai tandemi berbat bir tandem. yine çift forvet olarak valencia - pedro ikilisini görüyoruz. bu orta sahanın yine zayıf kalacağını gösteriyor. senin final maçın var ama gidip 2 tane futbolcuna düğün izni veriyorsun. maçtan sonra olmuyor mu düğün ? bu kadar mı aidiyet duygun ? bu mu taraftara olan saygın ve sevgin ? bazı şeylerin kesinlikle art niyetle yapıldığını düşünüyorum. aynı şeyleri deneyip farklı sonuçlar almaya çalışmak bu kulübün en ama en büyük sorunu.
irfan ferdi samet szalai luan arao zajc arda emre (irfan) valencia batshuayi 11'yle başlayacağımızı düşündüğüm maç, şükür şu gudubetle son maçımız. yine de kazanır kupayı alırız.